Drevený obraz strom života - Chokmah

obývacie izby

Veľmi pekné a rýchle doručenie tovaru. Som maximálne spokojná

kvalitná práca

• , zakúpené v DUBLEZ

Ďakujem za rýchle dodanie.
    Je to ozaj veľmi pekná a precízna práca.
    Odporúčam všetkým, ktorý majú radi prírodné výrobky. Mám už viac výrobkov tejto firmy a som veľmi spokojná.

Tvar obrazu
okrúhle
Rozmery
33 x 33 cm
Umiestnenia obrazu
obývacie izby

Drevený strom života na stenu Chokmah je skvelým dreveným obrazom do bytu a bude sa krásne vynímať na stene v obývačke alebo spálni. Momentálne sú stromy života veľmi trendové, moderné a žiadané dizajnové doplnky do domácnosti, ktoré skrášlia akúkoľvek miestnosť vo Vašom byte.

Symbol stromu života nájdeme v rôznych kultúrach a náboženstvách, kde bol uctievaný ako symbol života, múdrosti, stvorenia, jednoty a plodnosti, ale aj nesmrteľnosti. Taktiež odkazuje na previazanosť duchovnej a pozemskej sily. Z koreňov čerpá silu a konáre mieria k nebesiam, odkiaľ čerpajú vesmírnu energiu.

Výhody produktu:

• Drevená dekorácia
  • Skrytá symbolika
  • Výborný darček
  • Jednoduché uchytenie na stenu
  • Na výber mnoho dekorov

Montáž na stenu:

V prípade variantu 21x21 cm, 33x33 cm, 120x120 cm a 150x150 cm je z druhej strany výrobku predlepená obojstranná penová páska, vďaka ktorej výrobok jednoducho prilepíte na stenu.

Pri ostatných rozmeroch páska v balení nie je dodaná. Tieto veľkostné varianty odporúčame zavesiť na stenu pomocou zopár klinčekov s malou hlavičkou alebo prostredníctvom montážneho lepidla.

Poznámka: Rozmer 120x120 cm a 150150 cm je vzhľadom na nadrozmernú veľkosť rozdelený na 4 časti. V galérii produktu sa nachádza detailné rozdelenie jednotlivých častí pre lepšiu predstavu.

Obsah balenia:

• Drevený obraz strom života - Chokmah
  • Predlepená obojstranná lepiaca páska pri rozmere 21x21 cm, 33x33 cm, 120x120 cm a 150x150 cm

Veľmi pekné a rýchle doručenie tovaru. Som maximálne spokojná

kvalitná práca

• , zakúpené v DUBLEZ

Ďakujem za rýchle dodanie.
    Je to ozaj veľmi pekná a precízna práca.

• super

• Spokojnosť
  • , zakúpené v DUBLEZ

Produkt ktorý som si objednala je krásny presne taký ako bol zobrazený som veľmi spokojná a hlavne expresne rýchlo mi bol doručený.

Krasna praca

• , zakúpené v DUBLEZ

S výrobkami som nadmieru spokojná, sú precízne spracované a prenádherné. Pribalené darčeky potešili.