Obraz z fotografie - OBDĹŽNIK - rôzne rozmery 0111 fotoo

Produkt nemá žiadne parametre.

• Výber rôznych veľkostí
    • Možnosť dorobenia okraju ak foto nemôže byť zahnuté na ráme
    • Komunikácia obchodu
    • Pekná práca

Obraz bol dar a obdarovaneho dojal k slzám :)
    Určite odporúčam..

• výborná kvalita tlače, dobrá cena
    • trochu sme sa nepochopili pri popise objednávky, chcel som čierny okraj kvôli tomu, aby sa pri natiahnutí na rám nestratili detaily z okraja obrazu. Čierny okraj je ale aj na prednej strane, zrejme si mysleli, že chcem dať obraz zarámovať. Tu by som ocenil podrobnejšiu komunikáciu, ale je to aj moja vina, mohol som to rozpísať podrobnejšie

Spokojnosť až na drobné nedorozumenie s okrajom, ale nie je to veľký problém

Produkt nemá žiadne parametre.

Premeňte Vaše fotografie, ilustrácie či grafiku na obrazy. Obraz z fotografie, ktorý si môžete zavesiť rovno na stenu. Vyrobíme Vám z fotky obraz vytlačený na kvalitnom plátne zo 100 % bavlny odolný voči UV žiareniu, ekologický a bez zápachu, natiahnutý na drevenom ráme.

Možnosť tlače, aj ako SÉPIA alebo ČIERNO-BIELY obraz na stenu.

FOTOOBRAZY VO VŠETKÝCH ROZMEROCH A FORMÁTOCH ,AKO I 3 DIELNE A 5 DIELNE ZA CENY ,AKO PRI OBRAZOCH NA PLÁTNE. AK ROZMER NEVYHOVUJE NAPÍŠTE NÁM AKÝ BY STE POTREBOVALI. *Bližšie informácie o minimálnom rozlíšení v pixloch a ďalších požiadavkách na kvalitu a formát fotiek nájdete v našich obchodných podmienkach.*

Obraz na plátne s realistický zobrazeným motívom vo vysokej kvalite dostupný v rôznych rozmeroch.

Moderné obrazy pre moderné bývanie a moderný interiér. Motív v digitálnej kvalite vytlačený na kvalitnom plátne, ktoré je natiahnuté na drevenom ráme. Plátno natiahnuté aj po stranách rámu vytvára na stene neopakovateľný 3D efekt.

Ekologický výrobok bez zápachu.

Obrazy na stenu, ktoré Vás jednoducho inšpirujú.

• Výber rôznych veľkostí
    • Možnosť dorobenia okraju ak foto nemôže byť zahnuté na ráme
    • Komunikácia obchodu
    • Pekná práca

Obraz bol dar a obdarovaneho dojal k slzám :)
    Určite odporúčam..

• výborná kvalita tlače, dobrá cena